سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد گفت: هنوز صعود تیم قطعی نشده و دو بازی آینده حکم دو فینال برای خیبر دارند و با تمام توان خود در این مسابقه‌ها شرکت می‌کنیم چون تنها هدف کادر فنی و بازیکنان صعودبه عنوان تیم اول از گروه است.

به گزارش خبرافلاک تیم خیبر خرم‌آباد روز گذشته راس ساعت ۱۹ به مصاف تیم مس نوین کرمان رفت که با ارائه یک بازی مقتدارانه توانست با زدن سه گل  از سد حریف کرمانی خود عبور کند.

لازم به ذکر است که این بازی سومین مصاف خیبر با رقیبان خود برای صعود به لیگ آزادگان کشور پس از آغاز مجدد مسابقات لیگ دو کشور است.

خیبر در این بازی سه بازی توانسته با کسب سه  پیروزی از سد حریفان خود عبور کند.

در همین رابطه مهرداد خادمی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: در این بازی بازیکنان توانستند با حفظ آرامش خود یک بازی خوب ارائه کنند و هیچگونه اخطاری در این مسابقه دریافت نکردند.

وی با بیان اینکه هنوز صعود تیم قطعی نشده است، افزود: دو بازی آینده حکم دو فینال را برای خیبر دارد و با تمام توان خود در این مسابقه‌ها شرکت می‌کنیم و تنها هدف مجموعه کادر فنی و بازیکنان صعود به عنوان تیم اول از این گروه است.

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد بیان کرد: برای صعود تیم به لیگ آزادگان بایستی مسئولان استان به کمک مالک باشگاه بیایند زیرا صعود خیبر باعث ایجاد شور و نشاط همگانی در جوانان لرستانی و پیشرفت ورزش فوتبال در استان می‌شود.

خادمی در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات اصلی تیم نداشتن زمین تمرین  بوده این در حالی است که مسئولان استان طی ماه‌های گذشته قول داده بودند که زمین ورزشگاه سبزی پرور را برای تمرین تیم خیبر آماده کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس