وفایی، معاون مشارکت ها و اشتغال بهزیستی لرستان گفت: 120 واحد مسکونی برای معلولان سرپرست خانوار با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه ساخته می شود.
به گزارش خبرافلاک به نقل از سفیرافلاک رضا وفایی اظهار داشت: بهزیستی استان با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) ساخت ۱۲۰ منزل مسکونی برای معلولین سرپرست خانوار و زنان سرپرست خانوار دارای فرزند ایتام را در دستور کار قرار داده که به زودی عملیات کلنگ زنی ساخت این منازل آغاز می شود.

وی افزود: ۷۵ درصد هزینه ساخت توسط بهزیستی و ۲۵ درصد توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) پرداخت می شود که قرار شده منازل ۵۰ و ۶۰ متری ساخته شود.

معاون مشارکت ها و اشتغال بهزیتسی لرستان تصریح کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، بازه زمانی ساخت این منازل مسکونی شش ماه است که ساخته و تحویل مددجویان داده شود.

وفایی از پرداخت اضافه قیمت منازل مسکن مهر مدد جویان خبر داد و گفت: با همت خیرین، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و انجمن خیرین، دو میلیارد تومان اضافه قیمت منازل مسکن مهر مددجویان پرداخت شد.

وی ببا بیان اینکه ۳۰۰ واحد مسکن مهر دارای اضافه قیمت بودند که با همت خیرین این مبلغ پرداخت شد گفت: این تعداد واحد مسکونی نیمه کاره بوده و بعد از تکمیل به مددجویان واگذار می شود.

انتهای پیام/