مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به این که مدارس در شهرستان چگنی ، سپیددشت و ویسیان از ۱۵ شهریور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی  بازاست  گفت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان های  خرم‌آباد، دلفان، الیگودرز، سلسله، زاغه، بیرانشهر، زز و ماهرو، و کاکاوند کلاس درس در این مناطق حضوری برگزار نمی شود.

به گزارش خبرافلاک نخعی ؛مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به ضرورت مدیریت آموزش دانش آموزان در ایام کرونا اظهار داشت: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان های  خرمآباد، دلفان، الیگودرز، سلسله، زاغه، بیرانشهر، زز و ماهرو، و کاکاوند کلاس درس در این مناطق حضوری برگزار نمی شود.

وی با بیان این که با تشخیص شورای مدارس و رعایت پروتکلها برگزاری حضوری کلاس ها در مناطق دورافتاده و عشایری شهرستان های قرمز بلامانع است افزود: در شهرستان های بروجرد، کوهدشت، دورود، ازنا، پلدختر، رومشکان، معمولان، اشترینان، سیلاخور، کوهنانی و طرحان در وضعیت زرد قرار دارند  و دانش آموزان  گروهبندی شده و کلاسها برای هر گروه سه روز در هفته برقرار است.

نخعی عنوان کرد: در شهرستان چگنی ، سپیددشت و ویسیان وضعیت سفید است و مدارس این مناطق از ۱۵ شهریوربا رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی  بازهستند.