فرمانده سپاه خرم آباد با اشاره به توزیع بیش از ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه گفت:امروز در دومین نوبت از مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی ۲۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین متضررین از کرونا توزیع می شود.

سرهنگ بازگیر؛فرمانده سپاه خرم آباد در گفت وگو با خبرافلاک با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه در ماه محرم و با شعار “ما ملت امام حسینیم” اظهار داشت:مرحله اول این رزمایش با کمک سپاه استان،بسیج،خیرین و مردم در چهار نوبت و با تهیه و توزیع بیش از ۱۵ هزار بسته ‌کمک معیشتی بین متضررین از کرونا اجرا شد.

وی افزود: امروز در دومین نوبت از مرحله دوم رزمایش مواسات، دو هزار سبد معیشتی تحویل آسیب دیدگان از کرونا می شود.

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد: با همکاری اتاق بازرگانی طی دو مرحله ۹۱۵ کارت هدیه برای کارگران با اوضاع معیشتی نامناسب تهیه شد، که در مرحله اول ۲۰۰ کارت و امروز ۷۱۵ کارت خرید ۲۶۰ هزارتومانی به کارگران شناسایی شده، اهدا می شود.

وی با بیان این که با تلاش و زحمات شبانه روز بسیج محلات و پایگاه های مقاومت کار شناسایی خانواده های آسیب دیده از کرونا انجام و بانک اصلاعاتی این افراد تهیه شده است عنوان کرد: همکاری و تعاون خیرین،سپاه،بسیج و مسئولین برای رفع مشکلات قشر آسیب دیده از کرونا ادامه دارد و تازمانی که این ویروس بطور کامل ریشه کن شود در کنار مردم عزیزمان هستیم.

انتهای پیام/