مسئول بسیج اصناف خرم آباد گفت:طرح هر کاسب یک دانش آموز با هدف تهیه لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت در خرم آباد اجرا می شود.

سید اسماعیل موسوی؛مسئول بسیج اصناف سپاه خرم آباد در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به روز بسیج اصناف و گرامیداشت شهید شاخص بازار حاج مهدی  عراقی اظهارداشت:بسیج اصناف شهرستان از ابتدای سال تلاش کرده است که از واحدهای صنفی ،تولیدی در راستای تولیدات بومی، محلی حمایت کند.

وی افزود:با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و نیاز مردم و کادر درمان به ماسک، گروه های جهادی بسیج اصناف با تهیه کش و پارچه و هم چنین حضور صنف خیاطان نسبت به تولید و توزیع ماسک اقدام کردند.

موسوی عنوان کرد: درراستای اجرای طرح کمک مومنانه ۵۰۰ بسته کمک معیشتی و ۱۱۰۰ کارت هدیه  ۵۰۰ هزار تومانی به کارگران فصلی و آسیب دیده از کرونا اهدا شد.

مسئول بسیج اصناف خرم آباد خاطرنشان کرد: با همکاری شرکت بافتینه برای ۱۵ کارگاه صنفی تولید ماسک در خرم آباد پارچه یارانه ای تهیه شده است تا ماسک با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد.

وی  بیان کرد: اواخر شهریور و ابتدای مهر طرح هر کاسب یک دانش آموز با هدف تهیه لوازم التحریر و وسایل موردنیاز دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت و با همکاری اتاق اصناف در خرم آباد اجرا می شود.

انتهای پیام/