مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: تمامی نقاط دارای سکنه در استان برق‌دار هستند.

به گزارش خبرافلاک فریدون خودنیا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای سایر کار‌هایی که شرکت توزیع انجام می‌دهد یک کار خوبی که انجام دادیم این بود که پروژه‌های بزرگ در سال‌های گذشته انجام شدند.

او تصریح کرد: اگر امسال می‌خواستیم همین پروژه‌های بزرگ را شروع کنیم اصلاً امکان‌پذیر نبود. خیلی پروژه‌های بزرگ انجام شد که اگر الان می‌خواست انجام شود در توان شرکت توزیع نبود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر برق پایدار در سطح استان وجود دارد و تقریباً می‌توان گفت تمام نقاطی که دارای سکنه بوده دارای برق هستند.

خودنیا اضافه کرد: چند روستا وجود دارد که روی‌هم رفته ۱۵۰ نفر هم نمی‌شوند که برق ندارند، ولی شبکه برق در مناطق دارای سکنه وجود دارد و می‌توانند از این تأسیسات برق کار‌های اقتصادی انجام بدهند.

او با اشاره به ماشین آلات، افزود: طی سال‌های گذشته حدود ۳۰ دستگاه ماشین آلات خریداری شده که یک نقطه عطفی در شرکت توزیع است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه در راستای حقوق همکاران توانسته‌ایم مرتب پرداخت کنیم و بدهی به آن‌ها نداریم، بیان کرد: بدهی ما در چهار سال پیش نزدیک ۹۰ میلیارد تومان بوده، اما در حال حاضر بدهی به پیمانکار زیر ۲۰ میلیارد تومان است.

خودنیا ادامه داد: در زمینه بودجه‌های شناور نیز اقدامات خوبی انجام داده‌ایم به‌طوری‌که بودجه‌های شناور تاکنون ۲۶ میلیارد بوده و در طی یک ماه گذشته نزدیک ۷ تا ۸ میلیارد تومان از بودجه‌های شناور ملی اضافه جذب کرده ایم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان