ویسکرمی؛ نماینده مردم خرم آباد و چگنی گفت: خرم آباد نیازمند منبع آب شرب پایدار است و در تلاش هستیم حق آبه ی لرستان را به صورت علمی بگیریم.

به گزارش خبر افلاک،  دکتر مهرداد ویسکرمی ؛ نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ، درنشست با خبرنگاران در سالن جهاد کشاورزی استان ، با تاکید بر لزوم شکل گیری شفافیت در رفتار نمایندگان و برگزاری جلسات با خبرنگاران در فاصله حداقل دوماه یکبار ، ‌به نقش موثر خبرنگاران در مطالبه شفاف ، آگاه سازی و ورود نخبگان برای رفع مشکلات جامعه اشاره کرد و اظهار داشت : مجمع نمایندگان استان ، با دید کلان ، باید جامع نگری را بر بخشی نگری ، غلبه دهند و در این راستا ، نگاه ما ، نگاه اولویت محور و پروژه محور است که تا کنون ، مجمع نمایندگان ، کوتاهی کرده است.

وی افزود:  باید به صورت نقطه زن ، عمل کرده و بدانیم در طی این چهار سال ، چه بخش هایی را باید پیش ببریم و در این زمینه از آقای کاظمی،  انتظار می رود ، مجمع نمایندگان را فعالتر کند و یک دست و یکصدا ، پیگیر حل مشکلات استان باشند.

ویسکرمی،  راهنمایی مسئولان ، در امان ماندن آنها از لغزش ، پیشگیری از خطا و فضاسازی برای کمک به پیشبرد اهداف ، را از اثرات مثبت نظارت مردم بر کار نمایندگان دانست و عنوان کرد: نمایندگان باید به جای دخالت های جزئی در امور ادارات و جابه جا کردن بخشدار و ناظم مدرسه و … به سمت مردم محوری بروند که تا کنون ، اینکار انجام نشده است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی،  با بیان اینکه در لرستان هم گره های کور قضایی داریم تصریح کرد : مجلس ، مغز متفکر است و نیاز به تحول دارد ، دولت هم با عمل جهادی ، دلسوزانه و خودکار،  باید تحرک بیشتری داشته باشد.

ویسکرمی از بهره برداری مجتمع شیلات سپید دشت خبر داد و یاد آور شد:  سرمایه گذار آن آماده است ،  بزودی به مزایده گذاشته می شود و با ظرفیت هزار نفر اشتغالزایی به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اظهار امیدواری از راه اندازی  حدود ۱۰۰ گلخانه در استان ، گفت : توان سرمایه گذاری در لاستیک سازی کم است ، نیاز به شریک دارد و ظرفیت  اشتغالزایی بیش از ۲ هزار نفر را دارد.

ویسکرمی با اشاره به انحلال کارخانه سیمان و تاکید بر رفع موانع سرمایه گذاری در استان بیان کرد:  در حوزه شهرداری و شورای شهر هم گره های کوری وجود دارد که در این زمینه ، شهرداری نیاز به بازبینی و تحول دارد ، ما هم نسبت به آن بی تفاوت نیستیم‌.

نماینده خرم آباد و چگنی با بیان این که  طرح مشکلات لرستان ، هم در مجلس ، باید به گونه ای باشد که عزتمان زیر سوال نرود تاکید کرد : خرم آباد نیازمند به آب شرب پایدار است و در تلاش هستیم حق آبه ی لرستان را به صورت علمی بگیریم.

انتهای پیام/