فرمانده سپاه خرم آباد ضمن تقدیر ازایثارگری کادر درمان بیمارستان های شهرستان گفت: پرستاران و پزشکان ما در خط مقدم مقابله با کرونا ،برای حفظ سلامت و جان مردم حماسه آفرین شدند و دفاعی مقدس تر از سال های جنگ تحمیلی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرافلاک سرهنگ بازگیر؛ فرمانده سپاه خرم آباد به همراه جمعی از پرسنل ناحیه به مناسبت روز پزشک با کادر درمان و پرسنل بیمارستان های شهیدرحیمی،شهید مدنی،شهدای عشایر ،درمانگاه شهید امیری و شبکه بهداشت و درمان دیدار کرد.

وی در این دیدار با اشاره به سختی های کادر درمان از اسفند سال گذشته تاکنون اظهار داشت: پرستاران و پزشکان ما امروز در دفاعی مقدس تر در جبهه مقابله با کرونا و برای حفظ سلامت و جان مردم حماسه آفرین شدند.

سرهنگ بازگیر افزود:پرستاران و پزشکان ما به عنوان رزمندگان خط مقدم مقابله با این ویروس ناشناخته، ایثار،گذشت و دفاع را معنا و مفهومی تازه بخشیدند.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان جنگ تحمیلی بفاصله هر چندماه مدتی مرخصی و استراحت داشتند؛ اما از زمان شیوع این بیماری ، تلاش مدافعان سلامت ما در مراکز درمانی شبانه روز بوده بطوریکه بسیاری از کادر درمان در این مدت حتی خانواده های خود را هم ندیده اند.

فرمانده سپاه خرم آباد فعالیت های مجموعه پزشکی را ارزشمند دانست و تصریح کرد: قدردان زحمات گرانبهای قشر درمان هستیم آن هایی که برای سلامت بیماران و کم شدن رنج و درد مردم سرزمینشان، ساعت ها با ماسک و پوشش های طاقت فرسا مشغول خدمت و جهاد فی سبیل الله هستند.

وی با اشاره به تقدیرهای چندباره رهبر انقلاب از مجموعه درمانی عنوان کرد: کادر درمان ما  شامل پزشکان، پرستاران، بهیاران، مدیران و … آنچنان ایثارگرانه پای کار مبارزه با این ویروس منحوس آمدند که رهبری در پیام نوروزی امسال این زحمات و تلاش ها را مایه عزت و آبرو دانستند و مژده پاداش الهی را دادند.

 

انتهای پیام/