مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان گفت: با توجه به تأثیر شرایط کرونایی برسیستم آموزشی جشنواره علمی پژوهشی سازمان با محوریت ایده پردازی تعلیم وتربیت دردوران کرونا برگزار می شود.

دکتر حسن حجت پور؛مسئول سازمان بسیج فرهنگیان لرستان در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به برگزاری سالانه جشنواره علمی پژوهشی سازمان اظهار داشت: ارتقاء کارآمدی فرهنگیان در زمینه آموزش وپرورش و هم چنین نقش آفرینی قشرفرهنگی جامعه درعرصه تولیدعلم از جمله اهداف این جشنواره است.

وی افزود: امسال با توجه به تأثیرات شرایط کرونایی برسیستم آموزشی ومشکلات ناشی ازآن ، موضوع جشنواره به ایده پردازی تعلیم وتربیت دردوران کرونا اختصاص یافته است.

دکتر حجت پور با بیان این که فرهنگیان،دانشجومعلمان ودانش آموزان می توانند آثار خود در قالب نماهنگ،انیمیشن، موشن‌گرافیک، نقاشی، کاریکاتور و پیشنهادات و مقاله را به سایت جشنواره ارسال نمایند،عنوان کرد: یادگیری موثر،زیرساخت،الگوهای تربیت موثرنظام اموزشی،مدیریت نظام آموزشی درشرایط کرونا وسایرموضوعات مرتبط پنج محور جشنواره را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: بر اساس سامانه آمار وضعیت مشارکت استان ها در جشنواره ایده پردازی تعلیم وتربیت دردوران کرونا میزان مشارکت فرهنگیان استان لرستان خوب ارزیابی شده ودرردیف استان های برتر قراردارد.

حجت پور با اشاره به تمدید مهلت شرکت در جشنواره تا ۱۲ شهریور  خاطرنشان کرد: آثارشرکت کنندگان پس ازداوری و کسب امتیاز ازکمیته داوران ستاد استانی به مرحله  کشوری راه یافته و منتخبین معرفی می شوند که توجه به ارسال آثار به دبیرخانه و سایت مرکزی استان زمینه درخشش علمی فرهنگیان لرستان در این جشنواره فراهم است.

انتهای پیام/