روزنامه اصلاح طلب اعتماد ضمن تمجید از جشن هنر شیراز که یکی از افتضاحات فرهنگی رژیم طاغوت بود حالا به کارمند بی بی سی فارسی در صفحه یک خود تریبون داده و مطلبی از وی را منتشر کرده است.

به گزارش خبرافلاک به نقل از راه دانا  روزنامه اصلاح طلب اعتماد که روز گذشته به تمجید از جشن هنر شیراز در دوران طاغوت پرداخته‌بود، امروز در صفحه نخست خود یادداشتی از مسعود بهنود به چاپ رساند.

کارمند رسانه سلطنتی انگلیس در این یادداشت از شاپور بختیار به نیکی یاد کرده و تلاش کرد تا نقش انگلیس در کودتای ۲۸ مرداد را کمرنگ نشان دهد.

«اعتماد» در دوران اصلاحات نیز یادداشت‌های سایت بی‌بی‌سی فارسی را با تغییر عنوان نویسنده منتشر می‌کرد که با روشنگری رسانه‌های انقلابی مجبور به تغییر رویه شد. سایت این روزنامه اخیرا با مدیران تلویزیون سعودی ایران‌اینترنشنال هم گفتگو کرده‌ بود.

روز گذشته اعتماد به بهانه سالگرد برگزاری جشن هنر توسط رژیم طاغوت نوشت: «به هنرمندان گمنام اما توانای حوزه‌هایی مثل خیمه‌شب‌بازی و نقالی و موسیقی محلی اقوام ایرانی فرصت ارائه هنرشان را دادند و حتی در دوره دهم به تعزیه هم توجه ویژه‌ای کردند. می‌گویند خود محمدرضاشاه هم مخالف برگزاری جشنواره، آن‌هم به این شکل بود!»
افتضاح جشن هنر شیراز به قدی بود که صدای برخی مهمانان و حتی مقامات کشورهای غربی را هم درآورده بود.چند سال قبل رهبر معظم انقلاب نسبت به بزک دوران پهلوی و وارونه نمایی از واقعیات آن دوران توسط برخی رسانه‌های داخلی هشدار داده بودند.
انتهای پیام/