مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد با اشاره به فعاليت 83 گروه جهادي خواهر در ميدان مقابله با كرونا گفت:  در روز عيدغدير ۱۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین خانواده هاي نیازمند در خرم آباد توزیع شد.

مریم محمدی؛ مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد در گفت و گو با خبرافلاک با اشاره به فعالیت ۸۳ گروه جهادی خواهر در محلات سطح شهر اظهار داشت: از ابتدای اسفند ۹۸ و در پی شیوع ویروس کرونا، برنامه ریزی و انجام فعالیت تیم های جهادی خواهران پایگاه های مقاومت بسیج مستقر در هر مرحله در زمینه رفع مشکلات حاصل از این ویروس صورت گرفت.

وی افزود: آنچه که بیش از هر کاری در این ایام نمود داشت، راه اندازی کارگاه های کوچک و بزرگ تولید ماسک به همت بانوان تلاشگر عرصه جهاد و خدمت بود.

محمدی خاطرنشان کرد: طرح شناسایی خانواده های مستضعف و آسیب دیده از کرونا در راستای حمایت های مادی و معنوی به عنوان یکی از برنامه های مهم گروه های جهادی خواهران در هر محله انجام شده و همچنان ادامه دارد.

وی با اعلام آمادگی بسیج خواهران خرم آباد برای کمک به کادر درمان و پرستاران عنوان کرد:در طرح ملی و سراسری غربالگری، بسیجیان بصورت داوطلبانه برای شناسایی افراد مبتلا و مستعد بیماری کرونا، در مراکز بهداشت حضور پیدا کرده و فعالیتی مستمر و شبانه روز در کمک به کادر درمان اشتند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد با اشاره به برنامه گروه های جهادی خواهر در دهه ولایت بیان کرد:در روز عید غدیر ضمن تهیه بیش از ۲۵۳ بسته کمک معیشتی هرکدام به ارزش ۳۰۰ هزارتومان ، ۱۱ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان خرم آباد توزیع شد.

انتهای پیام/