كاكي؛كاراته كاي خرم آبادي در مسابقات كاراته وان وزن 35 كيلوگرم بين 216 نفردر جايگاه سوم قرار گرفت و به اردوي تيم ملي راه يافت.

به گزارش خبرافلاک امیررضا کاکی؛ کاراته کای خرم آبادی ۴ ساله بود که از سوی مربیان و هیات کاراته استان به عنوان نخبه  ورزشی شناخته شد.

بطوریکه هنگامه خردسالی در سال های ۲۰۱۶،۲۰۱۹و۲۰۲۰ موفق به کسب مدال طلا و برنز در مسابقات کشورِی،بین المللی و آسیای جهانی شد.

رضا رستاخیز؛نائب رئیس کاراته دانشگاه پیام نور کشور و از جمله مربیان کاراته استانی  با اشاره به استعداد امیررضا کاکی در رشته ورزشی کاراته اظهار داشت:نونهالان تا بزرگسالان رده های سنی است که فدراسیون کاراته برای تیم ملی در نظر می گیرد و امیررضا در سن ۱۲ سال در مسابقات “کاراته وان” از سوی فدراسیون شرکت کرد.

وی با معرفی دو سبک کمیته و کاتا در کاراته  افزود:امیررضا در وزن ۳۵ کیلوگرم بین ۲۱۶ نفردر جایگاه سوم رنکینگ مسابقات لیگ کاراته وان قرار گرفت و براساس برنامه فدراسیون ۴ نفر اول مسابقات لیگ کارته وان می توانند بدون شرکت در مسابقات انتخابی مستقیما ً به اردوی ملی ورود پیدا کنند.

مسئول کاراته دانشگاه های استان لرستان عنوان کرد: با توجه به بیماری کرونا زمان مسابقات به تعویق افتاده است  و به محض اطلاع فدراسیون و برگزاری اردوها و مسابقات امیررضا شرکت کرده و امید داریم که قطعا حائز رتبه برتر خواهد شد.

به گزارش خبرافلاک پیش از ظهر امروز امیررضا کاکی ؛ورزشکار بسیجی خرم آباد از سوی سرهنگ بازگیر، فرمانده سپاه شهرستان با اهدا لوح مورد تقدیر قرار گرفت.