طي مراسمي با عنوان مواسات،همدلي و احسان، در مسجد امام علي (ع) خرم آباد بسته هاي كمك معيشتي به كارگران آسيب ديده از كرونا در اهدا شد.

به گزارش خبرافلاک کرونا ،ویروسی که امروز بعد ازشش ماه همچنان سازمان بهداشت جهانی به پیچیدگی و تغییر ماهیت وناشناخته بودن و ماندگاری آن اذعان دارد با ورودش به کشورها بسیاری از کسب و کارها را تعطیل  کرد و موجب شد تا تعداد بالایی از افراد شغل خود را ازدست دادند، بطوریکه آن هایی که به عنوان سرپرست خانواده برای چندین ماه بیکار شدند نمی توانستند مخارج روزانه شان را تأمین کنند.

ابتدای سال که رهبر معظم از برپایی رزمایش همدلی در کشور با عنوان کمک مومنانه اشاره کردندبسیاری از گروه های جهادی در مساجد با تهیه سبدهای معیشتی به استقبال همدلی و کمک به خانواده هایی رفتند که شغلشان را از دست داده بودند.

مساجدی که از ابتدای انقلاب تا امروز همچنان سنگر پشت جبهه بوده اند،و در روزهای کرونایی با راه اندازی کارگاه تولید ماسک، کارگاه های آبمیوه گیری برای بیماران،آماده سازی مواد ضدعفونی و اعزام گروه های جهادی جوان به محلات سطح شهر برای میکروب زدایی و…در برابر جبهه مقابله با کرونا ایستادند.

و اینبار جوانان بسیجی در مساجد، با شناسایی خانواده های آسیب دیده از کرونا در هر محله و تهیه بسته های کمک معیشتی برای کمک به مردم پای کار آمده اند.

مسجد امام علی علیه السلام پشته حسین آباد از جمله مساجد شهر خرم آباد است که بسیجیانش کارگران فصلی که شغل خود را بواسطه کرونا از دست داده اند شناسایی کرده است  و در روز شهادت امام محمد باقر علیه السلام، طی مراسمی با عنوان مواسات،همدلی و احسان و با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ، بسیج سازندگی خرم آباد و گروه جهادی شهید فراشی ۱۰۰سبد کمک معیشتی در اختیار آن ها قرار دادند.

پیش از این مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها ۲۰۰ سبد غذایی بین کارگران مناطق شمال، جنوب و غرب خرم آباد توزیع کرده است.