رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش لرستان گفت: امسال شهریه مدارس غیرانتفاعی استان 20 تا 25 درصد افزایش پیدا می‌کند که این افزایش توسط سامانه وزارت آموزش و پرورش مشخص می‌شود.

به گزارش خبرافلاک علی‌اشرف حیدری   اظهار داشت: مدارس غیرانتفاعی استان عملکرد آموزشی بسیار خوبی در دوران کرونا از خود به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه در ایام کرونا تمامی مدارس غیر انتفاعی استان برای آموزش از سامانه شاد استفاده کردند، افزود: برای سال تحصیلی پیش رو نیز آماده آموزش دانش آموزان به صورت مجازی و حضوری هستیم.

رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: در استان بیش از ۶۲۰ مدرسه غیر انتفاعی فعال بوده که این مدارس در تمام پایه‌های تحصیلی فعال هستند.

حیدری با اشاره به اینکه مدارس غیر انتفاعی لرستان برای ۶ هزار نفر اشتغال زایی ایجاد کرده‌اند، تصریح کرد: بیش از ۳۲ هزار دانش آموزان در این مدارس تحصیل می‌کنند.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: امسال شهریه مدارس غیر انتفاعی استان ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش پیدا می‌کند که این افزایش توسط سامانه وزارت آموزش و پرورش مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس