مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده‌های سپاه خرم آباد در رشته‌های قرائت، تحقیق، ترتیل حفظ و مفاهیم برگزار شد.

به گزارش خبرافلاک پیش از ظهر امروز مسابقات قرآنی ویژه فرزندان و همسران شاغل و بازنشسته سپاه خرم آباد در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

مریم محمدی؛ مسئول فرهنگی خانواده سپاه خرم آباد در این رابطه اظهارداشت:بر اساس اطلاع رسانی ها و برنامه ریزی های از پیش تعیین شده ، امروز توانستیم تا همزمان با ایام ذی الحجه مسابقات قرآنی حفظ،مفاهیم،قرائت،تحقیق،ترتیل قرآن و اذان را برای دختران و پسران در رده های سنی ۱۰ سال به بالا برگزار کنیم.

وی با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در حین مسابقات افزود:استعداد یابی و ایجاد رقابت سالم بین افراد مستعد در رشته های مذکور، ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی ،آشنایی نوجوانان با قرآن به عنوان راهنمای حیات بشر ازجمله اهداف برگزاری این برنامه است.

محمدی عنوان کرد:  سه نفر برتر در هر رشته برای شرکت در مراحل استانی و راهیابی به مسابقات کشوری به مرکز فرهنگی خانواده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان معرفی می شوند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه خرم آباد خاطرنشان کرد: مرکز فرهنگی خانواده با انواع برنامه های فرهنگی،آموزشی، تربیتی،اجتماعی ،مذهبی ،ورزشی آماده ارائه خدمات به خانواد های پاسدار است.