صبح امروز رزمایش بزرگ دفاع زیستی با حضور گردان های بیت المقدس و گردان امنیتی امام علی علیه السلام سپاه خرم آباد اجرا شد.

به گزارش خبرافلاک صبح امروز رزمایش بزرگ دفاع زیستی با حضور گردان های بیت المقدس و گردان امنیتی امام علی علیه السلام سپاه خرم آباد آغاز شد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛ فرمانده سپاه خرم آباد در این رابطه اظهار داشت: با توجه به موج جدید کرونا و تصمیمات ستاد استانی مقابله با این بیماری و قرارگاه دفاع زیستی سپاه استان از تمامی ظرفیت و تجهیزات و نیروی انسانی بسیج برای ضدعفونی معابر و محلات و اماکن پرتردد استفاده می شود.

وی با اشاره به حضور هشت گردان بسیج در سطح حوزه ها و گردان امنیتی امام علی (ع) با هدف ضدعفونی تمامی روستاها و شهر خرم آباد افزود: روستاهای جنوب شهر،ماسور و گلدشت،قاضی آباد و علوی،پشت بازار و فلک الدین،اسد آبادی و انقلاب،دره گرم،روستای هولاندشت و ریمله ،دهستان ازنا سگوند و گریت به ترتیب توسط گردان های حوزه های مقاومت بسیج خاتم (ص)،امام حسین(ع)،کربلا،ثارالله،نجف،روح الله،حضرت امیر و ابوالفضل (ع) با رمز یا امام رضا (ع) ضدعفونی می شود.

وی از ضدعفونی معابر و خیابان های اصلی از میدان امام حسین (ع) تا میدان کیو و بازار بصورت ویژه توسط بسیجیان گردان امنیتی امام علی (ع) یاد کرد و گفت: در این رزمایش با همت بسیجیان سپاه شهرستان ، کلیه اماکن پرتردد،ادارات،بانک ها،بیمارستان ها،فروشگاه ها و مغازه ها،وسایل نقلیه عمومی ،معابر،خیابان ها سطح شهر و روستاهای خرم آباد بطور کامل ضدعفونی شد.