نماينده ولي فقيه در لرستان گفت:علاوه بر شخصیت‌های حقوقی، مي توان در درکمیته‌ های زیرمجموعه این کنگره از ظرفیت گروه های جهادی و جوانان انقلابی مي توان به شکل مطلوبی بهره برد.

به گزارش خبرافلاک حجت الاسلام شاهرخی شامگاه چهارشنبه در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان لرستان اظهار داشت: برگزاری کنگره ملی فرصتی است تا صدای شهید را به آنهایی که نمی‌شنوند برسانیم و برای آنها هم که می‌شنوند تاکید و یادآوری باشد و آنچه که اهمیت دارد این بوده که بتوان مدبرانه و به شیوا ترین روش این وظیفه را انجام دهیم.

 

وی افزود: مجموعه اقدامات در شورای سیاست گذاری و کمیته ‌های زیرمجموعه این کنگره ملی باید موجب تقویت حرکت به سوی اهداف و آرمان‌های شهیدان باشد، و با استفاده از شیوه‌های هنرمندانه و دقیق قرآن عزیز، اسلام درخشان و فرهنگ دینی را ارتقا دهیم.

 

شاهرخی عنوان کرد: ایثار و ایمان به عنوان معارف شهادت باید در قالب این کنگره به جامعه منتقل شود، علاوه بر شخصیت‌های حقوقی، می توان در درکمیته‌ های زیرمجموعه این کنگره از ظرفیت گروه های جهادی و جوانان انقلابی می توان به شکل مطلوبی بهره برد.

 

وی بیان کرد: شهدا مایه رونق حیات معنوی در هر کشوری هستند ؛شهید تن و جان خود را در خدمت اسلام قرار داده است و بعد از شهادتش هم با ایجاد فضای معنوی به جامعه اسلامی خدمت می‌کند؛ لذا هم در دوران حیات و هم بعد از شهادت به ما خدمت می‌کند.