صفی خانی گفت: نرخ‌ها بر اساس مواد اولیه می‌باشد، اما برای این کارخانه از محل تولید یک هزار و ۵۰ تومان است و باید یک هزار و ۳۰۰ تا یک هزار و ۴۰۰ تومان به فروش برسد.

به گزارش خبرافلاک محمدرضا صفی خانی در مراسم افتتاح یک واحد تولید ماسک در خرم آباد اظهار داشت: در راستای مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و به منظور تأمین ماسک استاندارد با قیمت مناسب، یک واحد صنعتی تولید ماسک راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه امکان افزایش ظرفیت تولید ۶۵ هزار عدد ماسک در روز برای این مجموعه وجود دارد، افزود: در صورت تأمین مواد اولیه، ظرفیت تولید ۲۵۰ هزار عدد ماسک روزانه در سه واحد صنعتی استان موجود است که هم اکنون سهمیه لازم برای تولید یک ماه ماسک تأمین شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای این واحد تأمین شده است و هدفگذاری تولید ماسک لرستان تا پایان امسال بر مبنای ۵۸ تا ۵۹ میلیون عدد است که با تأمین مواد اولیه لازم محقق خواهد شد.

صفی خانی همچنین در خصوص قیمت ماسک اضافه کرد: نرخ‌ها بر اساس مواد اولیه می‌باشد، اما برای این کارخانه از محل تولید یک هزار و ۵۰ تومان است و باید یک هزار و ۳۰۰ تا یک هزار و ۴۰۰ تومان به فروش برسد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران