فرمانده سپاه خرم آباد گفت:عصر امروز رزمايشي با حضور 155 دسته رزمي از پايگاه هاي مقاومت بسيج خرم آباد اجرا مي شود.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر؛ فرمانده سپاه خرم آباد  در گفت و گو با خبرافلاک ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) با اشاره به برگزاری  رزمایش سراسری دسته های رزمی گردان های بسیج اظهار داشت: این رزمایش امروز با حضور ۱۵۵ دسته رزمی پایگاه محور در سطح محلات شهرستان خرم آباد اجرا می شود .

وی با اشاره به بخشی از بیانات رهبری که فرمودند :”بسیج یعنی متن مردم، مردمی که می توان امید دفاع از انقلاب را از آنها داشت” افزود: سازماندهی عناصر مردمی برای دفاع محلی و ارتقای امنیت نقطه به نقطه  در شهر از اهداف مهم برپایی این رزمایش هاست؛اگرچه بسیجیان برای برقرای امنیت در تمامی عرصه های اجتماعی، سازندگی، فرهنگی، اقتصادی و…وارد عمل شده و موفق هم بوده اند.

سرهنگ بازگیر مأموریت دسته های رزمی در رزمایش امروز را  دفاعی ،امنیتی و امداد و نجات عنوان کرد و گفت: بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مساجد ویژه رزمایش با محوریت مسجد امام هادی (ع) و برپایی جشن میلاد امام رضا(ع)، ضمن توجیه و آگاه سازی نیروها ، مأموریت گشت های رضویون تا ساعت ۲۴ امشب ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد با اشاره به ماموریت  خطیر گشت های رضویون بسیج خاطرنشان کرد: بسیجیان ما مصداق کامل مجاهدان فی سبیل الله هستند؛ چراکه آن جایی که نیاز بوده برای حفظ ارزش های الهی اسلامی با جان و مال به میدان آمده اند و برای امنیت ۳۶۰ درجه ای در هر زمینه و عرصه پای کار بوده اند.

https://khabareaflak.ir/

منتشر شده در وب سایت (https://khabareaflak.ir/) پایگاه خبری خبر افلاک / برای ورود به کانال تلگرام خبرافلاک کلیک کنید (https://t.me/khabaraflak_ir)