صادقی،کارشناس سیاسی با بیان این که قدرت ایران نتیجه مقاومت فعال است گفت:دشمنان امروز به دنبال تضعیف قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش خبرافلاک دکتر حجت الله صادقی؛ ظهر امروز در نشست روشنگری در حسینیه ثارالله سپاه خرم آباد با بیان این که کشور امروز مورد هجمه شبهات سیاسی از جانب دشمنان قرار دارد اظهار داشت:وضعیت امروز جامعه،بصیرت و هوشمندی بالای مردم را می طلبد،چراکه درست همانند فتنه ۸۸ افرادی می خواهند، نه از طریق نظامی و ترور بلکه از طریق ایجاد شبهات بین امت و امام فاصله ایجاد کنند.

وی افزود:قدرت موشکی،هسته ای و منطقه ای سه مولفه مهم اقتدار ما در برابر استکبار جهانی است؛ با اینکه دشمنان اقدامات متعددی برای شکست انقلاب انجام دادند و موفق هم نشدند اما امروز به دنبال تضعیف قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران هستند.

صادقی عنوان کرد: آمریکا به این نتیجه رسیده است ایران ضمن دور زدن تحریم ها، اگر بخواهد قادر است منافع ایالت متحده در منطقه و جهان را در معرض خطر جدی قرار دهد و این قدرت ناشی از مقاومت فعال است.

کارشناس سیاسی تصریح کرد: قدرت ایران نتیجه مقاومت فعال برآمده از جنگ نامتقارن ایران با آمریکاست و معمار این جنگ نامتقارن حاج قاسم سلیمانی بود، بنابراین درصدد حذف سردار برآمدند و فکر کردند که با شهادت حاج قاسم ایران تضعیف می شود.

وی خاطرنشان کرد: بواسطه ترور سردار سلیمانی نتوانستند به هدف خود برسند از این رو وارد جنگ تحریف علیه جمهوری اسلامی ایران شدند؛ دشمنان در جنگ اراده ها با وارونه جلوه دادن حقایق،دقیقا ستون انقلاب اسلامی را مورد هدف قرار دادند.

صادقی با اشاره به جنگ ترکیبی استکبار با هدف ایران هراسی بیان کرد: در جنگ امروز دشمنان با نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب به تطهیر رژیم پهلوی می پردازند که در این برهه همانند فتنه ۸۸ نیاز به بصیرت بالای مردم است.

کارشناس سیاسی با اشاره به هدف مشترک جمهوری خواهان و دموکرات ها تاکید کرد: دموکرات ها بعد از اجماع جهانی و نهاد سازی به دنبال صدور قطعنامه ها علیه دیگر ملل هستند.

وی گفت:گسترش دوگانه های جنگ و صلح، معیشت، اقتصاد، امنیت و مذاکره با آمریکا را حلال مشکلات دانستن گرانیگاه جریان تحریف است.

انتهای پیام/