در مراسمی دادگاهه شهر زاغه افتتاح و رئیس آن منصوب شد.

به گزارش خبر افلاک ، در مراسمی که با حضور معاون قضایی در امور توسعه حل اختلاف دادگستری استان لرستان، فرماندار خرم اباد، امام جمعه شهر زاغه و جمعی از مسئواین این شهر برگزار شد، دادگاه عمومی بخش زاغه افتتاح و محمد رومیانی به عنوان رییس دادگاه عمومی بخش زاغه معرفی شد.

کاکولوند معاون قضایی در امور توسعه حل اختلاف دادگستری لرستان در این جلسه اظهار داشت: اعضای محترم شورای حل اختلاف قریب به ۱۵ سال جای خالی دادگاه را در این بخش پر کرده‌اند که از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دادگاه عمومی بخش زاغه با زحمت و پیگیری‌های رییس کل دادگستری استان تاسیس شد، گفت: افتتاح دادگاه در این بخش نقطه عطفی برای مردم است چرا که از نزدیک طعم عدالت را می‌چشند و افتتاح این دادگاه امنیت را در منطقه تکمیل می‌کند.

معاون قضایی دادگستری استان در امر توسعه حل اختلاف با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های این دادگاه با همت و تلاش رییس کل دادگستری استان آماده شد، افزود: از امروز مقابله و مبارزه با مخلین نظم و امنیت، حمل کنندگان سلاح، تیراندازی، قتل، سرقت، منازعه دست جمعی و … با وجود دادگاه و دسترسی آسان مردم به آن با جدیت بیشتری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رییس دادگاه بخش جانشین مدعی العموم است، گفت: جانشین مدعی العموم می‌تواند به مسائل و معضلات فراوانی ورود کرده و با کمک سایر دستگاه‌ها به آن مسائل و مشکلات پایان دهد.

کاکولوند در پایان ابراز داشت: امیدواریم همه دستگاه‌ها و نهادها با آقای رومیانی تعامل و همکاری خوب و سازنده‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس