مدیریت توزیع برق شهرستان خرم‌آباد گفت: با توجه به مشکلاتی که در نیروگاه‌های حرارتی کشور پیش‌آمده معمولاً در ساعات خاصی برق پنج ‌تا 20 درصد محلات مرکز استان برای ساعات محدودی می‌رود و این موضوع به ترتیب در تمام محلات استان رخ خواهد داد.

به گزارش خبر افلاک حکمت بیرانوند امروز در خرم‌آباد با اشاره به قطعی برق در بعضی از ساعات روز در مرکز استان اظهار داشت: این مشکل مربوط به تمام شهرهای کشور است.

وی بابیان اینکه علت اصلی این موضوع کمبود گاز در نیروگاه‌های حرارتی تولید برق است، افزود: در ساعاتی که شاهد بیشتر شدن مصرف برق کشور نسبت به میزان تولیدی هستیم برحسب رندم  برق بعضی از محلات خرم‌آباد می‌رود.

مدیریت توزیع برق شهرستان خرم‌آباد بیان کرد: معمولاً در ساعات خاصی برق پنج ‌تا ۲۰ درصد محلات مرکز استان برای ساعات محدودی می‌رود و این موضوع به ترتیب در تمام محلات استان رخ خواهد داد.

بیرانوند در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: این موضوع باعث شده برق معابر خرم‌آباد نیز به‌صورت محله‌ای یا یکی در میان در ساعات خاصی قطع شود اما این اطمینان را به مردم می‌دهیم برای این قطعی عدالت را در میان محلات مختلف رعایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس