فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با اشاره به آمادگی بیش از ۳۰۰ بسیجی برای کمک به کادر درمان در امر واکسیناسیون گفت:مسجدفاطمه زهرا(س)،سالن ورزشی شهرک حکمت و کوی امام رضا(ع)،سالن شهدای بسیجِ پادگان امام حسین(ع)،باشگاه فجر و ایستگاه خودرویی جنب سپاه ناحیه خرم آباد برای انجام واکسیناسیون آماده می شوند.

به گزارش خبرافلاک پیش از ظهر امروز جلسه هم اندیشی سپاه و مرکز بهداشت خرم آباد در راستای تسریع در امر واکسیناسیون همگانی علیه بیماری کرونا و کاهش زمان حضور مردم برای تزریق واکسن کرونا،در سالن جلسات فرماندهی سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر، با اشاره به استقرار بسیجیان در مراکز واکسیناسیون، جهت برقراری نظم و امنیت اظهارداشت: هم اکنون بیش از ۳۰۰ خواهر و برادر بسیجی برای کمک به کادر درمان در راستای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون همگانی آمادگی کامل دارند.

وی افزود: برای در اختیار قرار دادن ۸ سالن ورزشی در محدوده شهر و روستا با تمام امکانات همچون لپ تاپ جهت ثبت تعداد واکسن تزریق شده در سامانه، صندلی و ایجاد غرفه های تزریق واکسن خواهر و برادر آماده هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: امروز ایستگاه خودرویی تزریق واکسن کرونا در محدوده بلوار شهید توکل مصطفی زاده با ایجاد ۶ غرفه برپا شده است و در اسرع وقت کادر بهداشت و درمان اعم از پزشکان،پرستاران و خودروهای امدادی اورژانس، اعم از آمبولانس ها مستقر می شوند.

سرهنگ بازگیر خاطرنشان کرد:مسجدفاطمه زهرا(س)،سالن ورزشی شهرک حکمت و کوی امام رضا(ع)،سالن شهدای بسیجِ پادگان امام حسین(ع)،باشگاه فجر و ایستگاه خودرویی جنب سپاه ناحیه خرم آباد برای انجام واکسیناسیون آماده می شوند.

دکتر عباس آزادی،رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم آباد ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند یگان حفاظت و امنیت و نظم بسیج در مراکز بهداشت تصریح کرد: متاسفانه بیش از ۷۰ درصد مراکز بهداشت ما استیجاری هستند و همین امر موجب بروز مشکلاتی برای کادر درمان و مردم شده است؛ امروز حقیقتا برای واکسیناسیون همگانی نیاز به همکاری اُرگان ها و ادارات و نهادهای مختلف داریم.

وی افزود: دیروز در محل مرکز بهداشت ناصر خسرو با توجه به نبود سایبان و فضای محدود شرمنده مردم شدیم و بنده همان جا عذرخواهی کردم.

رئیس شبکه بهداشت خرم آباد عنوان کرد: با ریاست دانشگاه علوم پزشکی در راستای رفع مشکلات موجود در امر واکسیناسیون صحبت شد تا از ظرفیت و خدمات سپاه و بسیج برای تسریع در امر واکسیناسیون استفاده شود.