مسعودی زاده گفت: 27 هزار و 874 رای اولی در لرستان آماده حضور در انتخابات شدند.

به گزارش خبر افلاک مسعود مسعودی زاده اظهار داشت: امسال در استان لرستان ۲۷ هزار و ۸۷۴ دانش آموز رای اولی در عرصه سیاسی کشور مشارکت می کنند و برای نخستین بار با حضور خود نشان می دهند که پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

وی افزود: براساس فرامین مقام معظم رهبری، اولویت نخست در انتخابات حضور پرشور مردم و سپس انتخاب اصلح است چرا که دشمن مدتهاست تلاش دارد تا مشارکت را در انتخابات کمرنگ نماید اما ملت ایران این بار نیز با حضور خود اقتدار ایران را به دنیا نشان می دهند.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان با اشاره به برنامه های فرهنگی با محوریت انتخابات تصریح کرد: در این راستا در بستر شبکه شاد و همچنین با همکاری مدارس تلاش شده تا با اجرای برنامه های فرهنگی، دانش آموزان با آگاهی در انتخابات حضور داشته باشند.

وی عنوان کرد: دانش آموزان امروز مدیران آینده کشور بوده و در واقع با مشارکت سیاسی متوجه می شوند که در سرنوشت کشور سهیم هستند.

مسعودی زاد بیان کرد: خوشبختانه درهمه انتخابات، حضور رای اولی های لرستانی بسیار خوب بوده و امسال نیز این دانش آموزان آگاهانه در انتخابات شرکت کرده و با انتخاب اصلح نقش خود را به خوبی ایفا می کنند.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان خاطرنشان کرد: دانش آموزان لرستانی هم اکنون در پویش ها، تهیه موشن، عکس نوشته، اینفوگرافیک و سایر برنامه ها در فضای مجازی مشارکت داشتند و محوریت این برنامه ها، مشارکت در انتخابات است.

وی گفت: همچنین همزمان با انتخابات مسابقات فرهنگی نیز برای دانش آموزان در بستر فضای مجازی در  نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک