رزم گفت: مشارکت پرشور ملت ایران در انتخابات، تقویت امنیت و منافع ملی را به دنبال دارد و موجب اقتدار و سربلندی نظام می شود.

به گزارش خبرافلاک ، به نقل از روابط عمومی دادگستری لرستان محمد رزم اظهار داشت: انتخابات از دغدغه‌های مقام معظم رهبری که همیشه بر حضور گسترده و باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی تاکید دارند که باید در سرنوشت کشور سهیم باشیم.

وی افزود: نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت بود بلکه باید ابتدا با حضور پرشور و سپس انتخاب فرد اصلح، کارآمد و همچنین مدیری جهادی که می‌تواند مشکلات را رفع کند اقدام شود.

رئیس کل دادگستری لرستان تصریح کرد: مشارکت پرشور مردم در انتخابات، تقویت امنیت و منافع ملی را به دنبال دارد و با حضور پر شور در انتخابات، سربلندی کشور دوچندان می شود و از سوی دیگر یاس و ناامیدی را برای دشمن به همراه دارد.

رزم خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری شرکت در انتخابات را واجب عنوان می فرمایند و نظر و فتوای مقام معظم رهبری واجب است.

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک حکومت مردمی است، گفت: در انتخابات با مشارکت حداکثری بار دیگر پایبندی به نظام اسلامی را به دنیا نشان می دهیم و در این عرصه سیاسی مشارکت پرشوری بار دیگر خلق می شود.

رئس کل دادگستری لرستان با اشاره به انتخاب اصلح اظهار داشت: در انتخابات باید فرد اصلح، ولایی، جهادی، مرد میدان، خدمتگذار، کارآمد و دلسوز انتخاب شود تا با تلاش خود سبب اقتدار نظام اسلامی گردد.

رزم بیان کرد: عدالتخواه و ضد فساد بودن، امیدوار بودن، خوشنام، مرعوب نشدن در مقابل دشمنان، مردمی بودن، مقید به مسائل اخلاقی، تثبیت مواضع عزت آفرین نظام، کفایت داشتن، ضد فساد بودن، دارای برنامه بودن، معتقد به توانمندی داخلی، مردمی بودن، متدین بودن، تعهد داشتن از مهمترین معیارهای انتخاب اصلح است که باید در انتخابات مد نظر باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک