محمودوند گفت: مجوز ساخت پالایشگاه و پتروشیمی برای شهرستان خرم‌آباد پارسال اخذ شده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن احداث خواهند شد.

به گزارش خبر افلاک ،مرتضی محمودوند،نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این پالایشگاه و پتروشیمی در بالاترین سطح ساخته خواهد شد که باید برای این مهم و ادامه روند اجرایی شدن این مصوبه، نشست مشترک با استاندار لرستان برگزار شود.

وی بدون اشاره به جزییات این طرح‌ها ادامه داد: کار اساسی برای برای لرستان نسبت به سایر استان‌ها کمتر انجام و موجب عقب ماندگی ۴۰ ساله استان شده و کارشکنی‌هایی نیز در تخصیص اعتبارات و بودجه استان صورت گرفته است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: عضویت در اتحادیه بین المجالس جهان و استفاده از این ظرفیت برای بیان مشکلات استان از دیگر فعالیت‌هایی بود که طی یکسال گذشته توسط وی انجام شده است.

محمودوند همچنین گفت: تصویب و اجرایی کردن طرح راهبردی مقابل دشمن برای کاهش تحریم اقتصادی و فشار معیشتی از اقدامات یکسال گذشته مجلس شورای اسلامی بوده که در ۹ بند ارائه شده است.

وی ادامه داد: اگر امروز برگ برنده‌ای در دست تیم مذاکره کننده وجود دارد برگرفته از طرح راهبردی مجلس در مقابل دشمن برای تحریم اقتصادی است و ثمره آن را در مذاکرات می‌بینیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان