حجت‌الاسلام لرستانی گفت: تکلیف بسیج در انتخابات تنها تبیین و روشنگری است به‌هیچ‌وجه نباید ورود مصداقی داشته باشد.

به گزارش خبرافلاک ، حجت‌الاسلام علی لرستانی عصر امروز در نشست روشنگری در الیگودرز اظهار داشت: تکلیف بسیج در انتخابات تنها تبیین و روشنگری بوده و به‌هیچ‌وجه نباید ورود مصداقی در حمایت از داوطلبان ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی داشته باشد.

وی افزود: بیانات مقام معظم رهبری درزمینهٔ انتخابات نقشه راهی برای همه ما و منجر به انتخاب اصلح در انتخابات خواهد شد، بنابراین باید همواره به بیانات ایشان توجه داشته باشیم و آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: مشارکت در انتخابات اقدامی ضروری و اجتماعی است، باید برگزاری انتخابات در سوریه را الگو قرار دهیم، زیرا در این کشور مردم باوجود تعدد مذاهب، حضور حداکثری در انتخابات را رقم زدند و این اقدام مردم سوریه مشت محکمی بر دهان کسانی بود که سعی داشتند ظرف دو ماه بشار اسد را از سوریه بیرون کنند.

وی تصریح کرد: برای رشد همه‌جانبه کشور در عرصه‌های مختلف نیاز به مردان میدان‌داریم تا این بخش‌ها هم‌تراز با انقلاب رشد کنند و مردم با مشکلات مختلف حداقل معیشتی چون مرغ و تخم‌مرغ در صف نباشند زیرا نیروهای انقلابی ثابت کرده‌اند که هر جا کار به آنان سپرده‌شده است همانند شهید حاج قاسم سلیمانی آن را به‌خوبی و با موفقیت انجام داده‌اند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک