سرهنگ برامکی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات، گفت: انتخابات مهم‌ترین اتفاق در ساختار سیاسی کشور به‌حساب می‌آید.

به گزارش خبرافلاک ، سرهنگ محمد برامکی عصر امروز در جمع اهالی محترم روستای بزنوید با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات به‌عنوان پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: آنچه امروز اهمیت ویژه دارد زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری مردم در این رویداد سرنوشت‌ساز است.

وی با اشاره به اینکه اصل مقاومت بر پایه داشتن علم، اقتصاد و دانش روز است، افزود: اتفاقات منطقه در چند روز اخیر خصوصاً شکست رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت مردم فلسطین نشان داد اگر در برابر استکبار ایستادگی کنیم حتی با کمترین امکانات و نیرو هم پیروز خواهیم شد و اگر به دشمنان دل ببندید به‌راحتی صندلی را از زیر پای شما خواهند کشید، اتفاقی که برای بعضی از سران خودفروخته منطقه افتاد.

فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز عنوان کرد: انتخابات مهم‌ترین اتفاق کشور به‌حساب می‌آید و درنهایت فردی با شاخصه‌هایی خود، موفق به کسب رأی مردم می‌شود، اما مسئله مهم حضور گسترده و باشکوه مردم در این انتخابات است، حضوری که مطمئناً پشتوانه انقلاب برای ایستادگی است، شرکت در انتخابات هم حق است و هم تکلیف و هرکسی رأی ندهد به خودش ظلم کرده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک