مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: برای بخش مستند وتاریخ شفاهی معرفی شهدای شاخص و سوژه های ناب در بخش دفاع مقدس و بخش زنان کار خاصی تا کنون انجام نشده است و اکنون بهترین فرصت وجود دارد که هر چه استعداد در حوزه زنان هست ظهور کند.

به گزارش خبر افلاک ، مریم سپهوند در جلسه هماهنگی طرح‌های مصوب کمیته بانوان کنگره ملی بزرگداشت ۶۳۰۰ شهید استان گفت: در آستانه حماسه بزرگی هستیم و امیدواریم این حماسه توسط مردم ما به بهترین نحو ممکن و با انتخاب اصلح و حضور حداکثری رقم بخورد  و برگ زرینی در تاریخ انقلاب ما رقم بخورد. 

وی با بیان اینکه ۱۲ عنوان برنامه ما به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده و پس از تدوین به دبیرخانه کنگره ارسال می‌شود، افزود: با هم‌افزایی بین دستگاه‌ها انشالله برای سال ۱۴۰۰ کلیه برنامه‌ها را تکمیل شده به دبیرخانه مرکزی کنگره ارائه می‌دهیم.

سپهوند با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۲ اجلاسیه کنگره را داریم گفت: برنامه‌های مختلف باید در طی سال جاری انجام شود تا در صورت نیاز به اصلاح، تقویت و … فرصت داشته باشیم. 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطر نشان کرد: در خصوص اعتبارات برنامه بنا به دستور رئیس کنگره معادل یک میلیارد تومان  اختصاص یافته اما تاکنون ریالی دریافت نکردیم. 

وی افزود: از اعتبارات دستگاه‌ها استفاده شود تا  زمان تخصیص اعتبار به دستگاه‌ها داده می شود، قول میدهیم نگذاریم به خاطر اعتبار کار پروژه عقب بیفتد و هر میزانی اختصاص یابد بین مجریان کار تقسیم می‌شود. 

سپهوند افزود:  برای بخش مستند وتاریخ شفاهی معرفی شهدای شاخص و سوژه های ناب در بخش دفاع مقدس و بخش زنان کار خاصی تا کنون انجام نشده است  و اکنون بهترین فرصت وجود دارد که هر چه استعداد در حوزه زنان هست ظهور کند تا از آن در جامعه به عنوان یک موج آفرینی استفاده کنیم. 

وی عنوان کرد: در بخش مستند حتما شهدای  شاخص مد‌نظر باشد و در همه شهرستان‌ها و در حوزه‌های مختلف سوژه‌یابی کنیم و کارهای متنوعی انجام شود . 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سه سردیس در سه شهرستان بروجرد، ازنا و الیگودرز نصب و ۸ المان در بقیه شهرستان‌ها  نصب می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس