حجت‌الاسلام لرستانی گفت: با انتخاب اصلح زمینه جهش در پیشرفت و تعالی کشور فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرافلاک ، حجت‌الاسلام علی لرستانی عصر امروز در نشست روشنگری که در مسجد الزهرا(س) الیگودرز با موضوع اهمیت انتخابات برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات عرصه مهمی است که هیچ‌کس نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشد، چراکه معاندان نظام همواره با تبلیغات ناسالم مشارکت حداکثری مردم را هدف قرار داده و باید با آگاهی کامل بار دیگر حماسه بیافرینیم و پیروزی ملت و نظام مقدس را رقم بزنیم.

وی افزود: امروز چشم جهانیان به انتخابات ایران اسلامی دوخته‌شده است و دوستان امیدوار به حضور حماسی مردم و دشمنان قسم‌خورده نظام، در تلاش برای دلسرد کردن مردم و قهر آنان با انتخابات هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز، عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی بر مبنای مردم‌سالاری دینی بنانهاده شده و انتخابات یکی از ارکان مهم این نظام برای امکان حضور و تصمیم‌گیری مردم در بخش‌های مختلف کشور است.

وی تصریح کرد: انتخاب فرد اصلح، مؤمن، ولایت مدار، مردمی، همیشه در میدان، منجر به تضمین استقلال، امنیت، حفظ منافع و مصالح ملی و کارآمدی نظام اجرایی کشور و شکل‌گیری دولت اسلامی می‌شود و این نظام سازی باید بر اساس ارزش‌هایی چون آزادی، عدالت، استکبارستیزی، معنویت، عقلانیت و مردم‌سالاری صورت گیرد.

لرستانی با اشاره به اینکه در این دوره نیز حضور مردم در انتخابات جدی‌تر از گذشته خواهد بود، گفت: از مردم درخواست‌ می‌شود که با همین دیدگاه ورود و فقط در انتخاب افراد دقت کنند زیرا اگر انتخاب درستی داشته باشند، آن فرد و افرادی که روی کار می‌آیند اگر باکفایت باشد بسیاری از عقب‌افتادگی‌ها در این چند سال که باعث نارضایتی شده است، برطرف می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: امیدواریم ملت فهیم، بصیر و شهیدپرور با انتخاب صحیح خود بر اساس شاخص‌های اعلام‌شده توسط مقام معظم رهبری، زمینه را برای جهش در پیشرفت و تعالی کشور فراهم سازند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک