نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: انقلاب اسلامی مورد تهاجم زورگویان عالم است و در اثر تعلیم و تربیت اسلامی و حضور مردم در همه عرصه‌ها است که انقلاب تداوم می‌یابد.

به گزارش خبر افلاک ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز گذشته مراسم تجلیل از برترین‌های حوزه عقیدتی سیاسی در سپاه لرستان، ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) به اهمیت شب قدر اشاره کرد و گفت: همین شب‌ها و این مراسم‌ها است که این کشور را در برابر زورگویان عالم استوار نگه داشته است.

وی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری، روز معلم را به همه اساتید و معلمین تبریم گفت و افزود: همه ما مدیون معلمان هستیم. امروز تداوم نظام اسلامی وابسته به تعلیم و تربیت اسلامی است و آگر مردم به سمت و سویی بروند و نظام در سمتی دگر باشد آثار زیان باری در پی خواهد داشت که آن آثار غیر قابل تحمل است.

امان جمعه خرم‌آباد عنوان کرد: تداوم نظام جمهوری اسلامی با تعلیم و تربیت اسلامی حفظ می‌شود.

شاهرخی در ادامه اظهار داشت: انقلاب اسلامی مورد تهاجم زورگویان عالم است و در اثر تعلیم و تربیت اسلامی و حضور مردم در همه عرصه‌ها است که انقلاب تداوم می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: باید حرم ایران اسلامی را با چنگ و دندان حفظ کنیم و در انتخابات باید حضور در صحنه داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اگر کسانی به هر دلیلی در جنگ ۸ ساله حضور نداشتند امروز شرکت در انتخابات برای آنها یعنی دفاع از نور در برابر ظلمت و دفاع از حرم کشور است.

وی در ادامه به بحث توجه به اقتدار در مذاکرات و موفقیت در کارزار میدان برای موفقیت در دیپلماسی اشاره کرد و افزود: در طول ۷۰ سال گذشته شاهد مذاکره فلسطین با رژیم اشغالگر بودیم اما در این مدت فقط نقشه فلسطین کوچک و قلمرو رژیم اشغال‌گر بیشتر شده است و این نیاز به توضیح و تفسیر ندارد که ببینیم دشمن از مذاکره فقط به دنبال رسیدن به اهداف خود است.

شاهرخی یادآور شد: در برجام هم دیدیم که طرف مقابل به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد.

وی در ادامه به مقوله مهم انتخابات ایران و عنوان کرد: در مساله انتخابات باید با برنامه‌ریزی صحیح و شناخت لازم عمل کرد و باید امید آفرینی در مردم شکل بگیرد و همه اینها در سایه تعلیم و تربیت اسلامی است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس