قهرمان المپیک گفت: امیدوارم در بازی‌های المپیک که میدان بزرگی است بتوانیم کشتی‌های بسیار خوبی را به نمایش بگذاریم.

به گزارش خبر افلاک ، سی و چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا روز‌های ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد و در پایان تیم ایران به عنوان قهرمانی دست یافت. حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا توانست در دیدار فینال با شکست دیپاک پونیا دارنده مدال نقره جهان از هند و آن هم با نتیجه ۱۰ بر صفر به مدال طلا برسد.

حسن یزدانی درباره سطح فنی این دوره از مسابقات اظهار داشت: مسابقات در مجموع خوب بود. به هر حال این بازی‌ها در آسیا برگزار شد و سطح آن را باید در این حوزه بررسی کرد که به نظرم کشور‌های خوبی حضور داشتند. تیم ایران هم که به دلیل شرایط کرونا حدود یک سال و چند ماه در هیچ رویداد ورزشی شرکت نکرده بود موفق شد برای سومین سال متوالی بازهم روی سکوی قهرمانی قرار بگیرد.

قهرمان المپیک و جهان با اشاره به رقابت‌های المپیک توکیو گفت: المپیک میدان بزرگی است. خوشبختانه تیم آزاد ایران در تمام اوزان سهمیه لازم را دارد و امیدوارم بتوانیم به همین شکل هم در المپیک توکیو کشتی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم. هدفمان کسب مدال طلاست و برای تحقق این مهم همه سعی‌مان را به کار خواهیم گرفت.

وی درباره واکسیناسیون ورزشکاران نیز عنوان کرد: تیم‌های ورزشی دنیا این روز‌ها خودشان را برای یک رویداد مهم جهانی آماده می‌کنند. مسابقاتی که علاوه بر آمادگی جسمانی داشتن، روحیه خوب و آماده را نیز می‌طلبد. خوشحالم که به محض ورود واکسن به ایران ورزشکاران هم در اولویت قرار گرفتند. از دکتر مسعود سلطانی فر، وزیر محترم ورزش و جوانان برای تلاش‌هایی که در این زمینه داشتند تشکر می‌کنم. قطعا بعد از این اتفاق با آرامش بهتری می‌توانیم به تمرینات‌مان بپردازیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرنگاران جوان