بر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی معاونت بهداشت و دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان، تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در این استان تا پایان روز ۲۵ فروردین ماه به ۹۰ هزار و ۹۷۴ نفر رسیده است.

به گزارش خبر افلاک ، بر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی معاونت بهداشت و دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان، تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ در این استان تا پایان روز ۲۵ فروردین ماه به ۹۰ هزار و ۹۷۴ نفر رسیده است.

بر این اساس و از ابتدای شیوع کرونا تا روز بیست و پنجم ماه جاری، تعداد جانباختگان کرونا در لرستان به ۱۴۸۳ نفر رسیده است، ضمن اینکه مجموع بستری‌های قطعی و مشکوک نیز به۱۱۱۰ نفر رسیده که نسبت به آمار ۱۰۱۰ نفری روز قبلش، افزایش ۱۰۰ نفری را نشان می‌دهد.

مطابق هشدارهای معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان، میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان کاهش یافته، به گونه‌ای که در حال حاضر همه شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند..

بررسی آمارها از افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ در لرستان خبر می‌دهد، بر همین اساس از ابتدای شیوع کرونا تا پایان روز ۲۵ فروردین ماه، ۲۹۳هزار و ۳۸۱ نمونه به ازمایشگاه‌های تشخیصی ارسال شده که ۲۸۹هزار و ۲۲۳ مورد آن پاسخ داده شده که در مجموع ۱۹۸ هزار و ۲۴۳ نمونه منفی گزارش شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس