ویسکرمی با اشاره به توزیع 10 هزار و 500 بسته معیشتی در بین نیازمندان استان، گفت: ۳۰ زندانی جرائم غیر عمد مالی از زندان آزاد شدند.

به گزا رش خبر افلاک حامد ویسکرمی  اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از ابتدای شیوع کرونا تاکنون با توجه به اینکه برخی از خانواده ها با شیوع این بیماری دچار آسیب شدند، بسته های معیشتی را تهیه و در بین آنها توزیع کرده است.

وی افزود: همزمان با شب عید مرحله ای دیگر از رزمایش کمک مومنانه برگزار شد که ۱۰ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان همه استان توزیع شد

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تصریح کرد: برای تهیه این بسته های معیشتی بالغ بر سه میلیارد و ۷۰۰ میلون تومان هزینه شد که این بسته ها توسط ۱۲۰ گروه جهادی در سراسر استان توزیع شد.

ویسکرمی عنوان کرد: طی یک سال گذشته ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان لرستان ۱۷۰ هزار بسته معیشتی را تهیه و در بین نیازمندان توزیع کرده است.

وی از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان خبر داد و گفت: در آستانه سال نو ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۳۰ زندانی جرائم غیر عمد مالی را از زندان آزاد کرد تا در شب عید این افراد در کنار خانواده حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : سفیر افلاک