سرهنگ بازگیر از توزیع بیش از ۴ هزار بسته عیدانه کمک معیشتی بین نیازمندان خرم‌آباد هم‌زمان با میلاد امام حسین(ع) و در آستانه نوروز خبر داد.

به گزارش خبر افلاک ؛ سرهنگ ماشاالله بازگیر  اظهار داشت: هم‌زمان با سالروز میلاد امام حسین(ع) و در آستانه نوروز ۱۴۰۰ بیش از چهار هزار بسته عیدانه کمک معیشتی بین نیازمندان خرم‌آباد توزیع شد، روز گذشته نیز هزار بسته مرغ به‌طور جداگانه در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به ثبت اسامی خانواده‌های کم برخوردار در سامانه کمک مومنانه بسیج، امروز ۵۰ درصد نیازمندان خرم‌آباد، بسته معیشتی دریافت می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: بسته‌ها هرکدام شامل ۱۰ قلم مواد خوراکی خشک بوده و بر اساس شناسایی‌های به‌عمل‌آمده و اسامی ثبت‌شده توسط حوزه‌های مقاومت بسیج، در بین نیازمندان مناطق حاشیه شهر و کلیه بخش‌های شهری و روستایی توزیع می‌شود.

وی با اشاره به آزادی ۷۰ زندانی جرائم غیر عمد در خرم‌آباد تصریح کرد: در سال ۹۹ بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های متضرر و آسیب‌دیده از کرونا در شهرستان توزیع شد. کمک‌ها در ماه مبارک رمضان و تا ریشه‌کن شدن این بیماری ادامه دارد.

وی با اشاره به بازسازی خانه‌های محرومین و هم‌چنین احداث ۵۰ باب منزل برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی گفت: در یک سال اخیر، بیش از ۲۶۰ سری جهیزیه توسط مردم و خیرین به نوعروسان کم برخوردار اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم‌آباد یادآور شد: از ابتدای شیوع بیماری با کمک خیاطان جهادگر بسیجی و راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و بزرگ بیش از ۳۰۰ هزار ماسک تولید و بین مردم و کادر درمان توزیع شد و در اواخر امسال با کمک صنف خیاطان قیمت ماسک کاهش یافت.

وی بیان کرد: با کمک نیروی مقاومت بسیج حوزه‌ها از ابتدای شیوع بیماری ضدعفونی کلیه معابر، خیابان‌ها و اماکن با استفاده بیش از یک‌میلیون لیتر اجرا شد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبکه اطلاع رسانی راه دانا