حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت نقش ممتازی دارد، گفت: امروز نیروی انتظامی در همه عرصه‌های خدمت حضور دارند از جمله در محرومیت زدایی، ایجاد امنیت و آرامش و در ایام تعطیلات حضورشان دو چندان می شود تا بتوانند آرامش و امنیت را برای مردم فراهم کنند.

به گزارش خبر افلاک ؛ به نقل از سفیرافلاک، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز در رزمایش طرح نوروزی یگان های انتظامی و امدادی در لرستان اظهار داشت: حضور در این عرصه، حضور برای میدان های جهاد و ایثار است و هر جا امنیت و آرامشی در منطقه برقرار باشد، افرادی خدوم و خدمتگزار حضور دارند و چشمانی که بیدار هستند گام هایی را برای امنیت برمی دارند.

وی افزود: این حضور در این میدان و در این عرصه حاکی از این است که راه شهدا در نظام اسلامی با قدرت و قوت بیش از گذشته ادامه دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در سال جاری روزهای سختی را پیش سر گذاشتیم ولی با همبستگی امت اسلامی و اتحاد بین نهادها و سازمان ها و همچنین با حضور در عرصه جوانان و گروه های انقلابی و جهادی توانستیم در مقابل اهداف شوم دشمن بایستیم و او را به عقب برانیم.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: فشار حداکثری دشمنان راه به جایی نمی برد و در سایه همدلی این توطئه ها خنثی می شود، همان گونه که در دفاع مقدس با مقاومت و صبر ملت ایران پیروز شد، امروز نیز با ایستادگی می توان دشمن را ناامید کرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن همه امکانات را به کار گرفت تا ما را به زانو درآورد گفت: همراهی، ایثار و جهادها سبب شد تا دشمن ناکام بماند و روزی در تاریخ این ایثارگری ها نوشته می شود و کسانی که این ایثار و جهاد را ایجاد کردند به طوری که وقتی امروز ما شهیدان دفاع مقدس را تکریم می کنیم ملت ما کسانی را که در مسیر جهاد، ایثار و خدمت گام برمی دارند، گرامی می دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت نقش ممتازی دارد اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در همه عرصه های خدمت حضور دارند از جمله در محرومیت زدایی، ایجاد امنیت و آرامش و در ایام تعطیلات حضورشان دو چندان می شود تا بتوانند آرامش و امنیت را برای مردم فراهم کنند.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب همیشه از نیروی انتظامی اظهار رضایت کردند که این یک مدال افتخار بر سینه نیرو انتظامی است و با همدلی و هماهنگی میان همه دستگاه ها می توان در برابر توطئه دشمن بایستیم و بهترین خدمات را به امت اسلامی و مردم استان ارائه دهیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبکه اطلاع رسانی راه دانا