دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد گفت: در جریان سفر دبیر تشخیص مصلحت نظام به لرستان رفع مشکل کارخانه پارسیلون خرم‌آباد و تبدیل آن به منطقه ویژه اقتصادی مورد مطالبه و پیگیری قرار گرفت که آقای رضایی نیز قول مساعد در این زمینه داد.

به گزارش خبر افلاک ، در جریان سفر دبیر تشخیص مصلحت نظام به لرستان در جلسات مختلفی که برگزار شد برخی موضوعات مهم که نیازمند تصمیم گیری در این نهاد بود مورد بررسی قرار گرفت.

در همین راستا نادر بازگیر دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خرم‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: از آنجایی که مهمترین رویکرد شورای ائتلاف پیگیری مطالبات مردمی است، در جریان سفر آقای رضایی به خرم‌آباد در جلسه‌ای که با ایشان داشتیم برخی از مطالبات مردم لرستان مطرح شد.

کارخانه پارسیلون یکی از قدیمی‌ترین صنایع خرم‌آباد است که متاسفانه در سالیان اخیر به خاطر عدم مدیریت صحیح و نظارت نامناسب تعطیل است.

بازگیر که خود سابقه فعالیت در این کارخانه را نیز داشته است، خاطرنشان کرد: بر این اساس در جلسه شورای ائتلاف استان با دکتر رضایی، مشکل کارخانه پارسیلون خرم‌آباد مطرح و از دبیر تشخیص مصلحت نظام خواستیم همکاری لازم برای رفع مشکل این کارخانه و تبدیل این مجموعه به منطقه ویژه اقتصادی خرم‌آباد صورت گیرد که خوشبختانه قول مساعد برای بررسی ویژه این موضوع داده شد.

دبیر شورای نیروهای انقلابی خرم‌آباد عنوان کرد: امیدواریم با پیگیری‌های که صورت خواهد گرفت و اقداماتی که انجام می‌شود این مطالبه مردمی با کمک مسوولان مربوطه به سرانجام برسد.

انتهای پیام/ی

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس