مدیرمؤسسه علمی رزمندگان اسلام در لرستان گفت:رزمایش بزرگ کمک آموزشی مومنانه با توزیع ۶۳۰۰ بسته آموزشی، پژوهشی ویژه دانش آموزانی که دسترسی به فضای مجازی ندارند برگزار می شود.

سجاد فهیمی؛در گفت و گو با خبرافلاک اظهار داشت: یکی از اهداف مهم فعالیت مؤسسه دراستان، احیای سیستم عادلانه آموزشی در قالب شناسایی استعدادها،تقویت بنیه علمی دانش آموزان کم برخوردار از پایه تحصیلی ابتدایی تا متوسطه و هم چنین توزیع کتب و لوازم آموزشی با ارزان ترین قیمت بین عموم دانش آموزان است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون های لیگ علمی بین محصلین پایه ششم افزود: دانش آموزانی که در این آزمون در سطح شهرستان موفق به کسب امتیاز مطلوب شوند تا انتهای مقطع تحصیلی در دبیرستان ، کلیه خدمات آموزشی را بصورت رایگان دریافت می کنند.

فهیمی با اشاره به فعالیت خودجوش نخبگان انقلابی در مؤسسه،عنوان کرد: در آینده نزدیک ضمن برپایی آموزشگاه های علمی ویژه دروس زبان های خارجه،شیمی،فیزیک وادبیات، مراکز خرید لوازم کمک تحصیلی، آموزشی در خرم آباد و سایر شهرستان ها راه اندازی می شود.

وی خاطرنشان کرد: نخستین رزمایش بزرگ کمک آموزشی مومنانه با توزیع ۶۳۰۰ بسته آموزشی، پژوهشی ویژه دانش آموزانی که خارج از شهر و در روستا ها ، فاقد زیر ساخت مخابراتی بوده و دسترسی به فضای مجازی ندارند برگزار می شود.

مدیرمؤسسه علمی رزمندگان اسلام در لرستان با اشاره به همکاری گروه های جهادی و معتمدین محلات در راستای شناسایی دانش آموزان بیان کرد: جلوگیری از افت و عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان کم برخوردار از اهداف مهم برگزاری رزمایش مذکور در سطح استان است.

انتهای پیام/

مصاحبه کننده: یاسر بسطامی